Počasie Colonia Lindavista (Colonia Renacimiento) zajtra
| 23 °C | 24 °C | 09:00 | |
| 25 °C | 26 °C | 12:00 | |
| 24 °C | 25 °C | 15:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 21:00 |
východ slnka 06:01
západ slnka 19:01
PO HODINÁCH
západ slnka 19:01
Predpoveď počasia Colonia Lindavista (Colonia Renacimiento) 20. máj 2026
Cez deň polojasno, poludnie dažďové prehánky, večer oblačno. Najvyššia teplota 26 °C. Úhrn zrážok 4,2 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 16 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Colonia Lindavista (Colonia Renacimiento), Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| hmla | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 97 % | 15 °C | 64 % | 33% | 34% | 2% | 47% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 96 % | 15 °C | 60 % | 1% | 2% | 0% | 59% | |
| 02:00
10:00
| polojasno | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 96 % | 15 °C | 37 % | 0% | 1% | 0% | 36% | |
| 03:00
11:00
| polojasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 92 % | 14 °C | 20 % | 0% | 0% | 0% | 20% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 88 % | 13 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 86 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 85 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 80 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1016 hPa | 66 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 56 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| dažďové prehánky | 25 °C 26 °C |
0,4 mm | 2.7 m/s10 km/h severozápadný |
1016 hPa | 51 % | 14 °C | 18 % | 0% | 4% | 16% | 0% | |
| 11:00
19:00
| dažďové prehánky | 26 °C 27 °C |
0,4 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 50 % | 14 °C | 36 % | 0% | 15% | 31% | 3% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 25 °C 26 °C |
0,6 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 49 % | 14 °C | 50 % | 0% | 11% | 35% | 17% | |
| 13:00
21:00
| dažďové prehánky | 24 °C 25 °C |
0,8 mm | 3.2 m/s12 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 55 % | 14 °C | 57 % | 0% | 21% | 32% | 25% | |
| 14:00
22:00
| dažďové prehánky | 24 °C 25 °C |
0,6 mm | 3.1 m/s11 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 57 % | 15 °C | 61 % | 0% | 26% | 34% | 37% | |
| 15:00
23:00
| dažďové prehánky | 24 °C 25 °C |
0,7 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 58 % | 15 °C | 48 % | 0% | 5% | 13% | 39% | |
| 16:00
00:00
| slabé dažďové prehánky |
23 °C 25 °C |
0,2 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 68 % | 16 °C | 72 % | 0% | 31% | 12% | 55% | |
| 17:00
01:00
| zamračené | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 69 % | 16 °C | 90 % | 0% | 71% | 7% | 63% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 78 % | 16 °C | 97 % | 0% | 80% | 3% | 82% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 87 % | 17 °C | 81 % | 0% | 3% | 3% | 79% | |
| 20:00
04:00
| slabé dažďové prehánky |
18 °C 20 °C |
0,2 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1016 hPa | 92 % | 17 °C | 81 % | 0% | 5% | 64% | 46% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severný |
1017 hPa | 96 % | 17 °C | 44 % | 0% | 0% | 32% | 18% | |
| 22:00
06:00
| polojasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 95 % | 17 °C | 23 % | 0% | 0% | 19% | 5% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východný |
1018 hPa | 89 % | 16 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1018 hPa | 88 % | 15 °C | 7 % | 0% | 1% | 0% | 5% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 89 % | 15 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 90 % | 15 °C | 3 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 91 % | 15 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 93 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 92 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 91 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 85 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 75 % | 15 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1017 hPa | 65 % | 15 °C | 10 % | 0% | 9% | 6% | 0% | |
| 10:00
18:00
| polojasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 62 % | 15 °C | 22 % | 0% | 18% | 5% | 2% | |
| 11:00
19:00
| dažďové prehánky | 24 °C 26 °C |
0,7 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 61 % | 16 °C | 78 % | 0% | 77% | 31% | 3% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 22 °C 24 °C |
0,8 mm | 2.5 m/s9 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 70 % | 16 °C | 75 % | 0% | 53% | 44% | 42% | |
| 13:00
21:00
| silný dážď | 23 °C 25 °C |
1,8 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 68 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 60% | 43% | |
| 14:00
22:00
| dažďové prehánky | 23 °C 25 °C |
0,6 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 70 % | 17 °C | 61 % | 0% | 4% | 13% | 56% | |
| 15:00
23:00
| dážď | 23 °C 25 °C |
0,8 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 71 % | 17 °C | 87 % | 0% | 78% | 5% | 39% | |
| 16:00
00:00
| dažďové prehánky | 22 °C 24 °C |
0,5 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 76 % | 17 °C | 44 % | 0% | 20% | 5% | 28% | |
| 17:00
01:00
| dážď | 21 °C 23 °C |
0,3 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 81 % | 17 °C | 89 % | 0% | 78% | 4% | 47% | |
| 18:00
02:00
| dažďové prehánky | 20 °C 22 °C |
1,8 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 85 % | 18 °C | 77 % | 0% | 68% | 2% | 25% | |
Colonia Lindavista (Colonia Renacimiento), Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,2541; -98,7522
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 89
Nadmorská výška: 1584 m
Administratívna časť:
- Estado de Guerrero, Chilpancingo
- Tlacoapa, Tlacoapa
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Colonia Lindavista (Colonia Renacimiento), Mexiko. Predpoveď počasia Colonia Lindavista (Colonia Renacimiento).
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Colonia Lindavista (Colonia Renacimiento) dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Colonia Lindavista (Colonia Renacimiento)
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:01 | 19:01 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:31 | 13:00 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:37 | 19:25 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 19:52 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 20:20 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 09:53 | 20.05.2026 23:26 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |