Počasie Colonia los Ocotes dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Colonia los Ocotes na 10 dní.
Piatok 1. máj
31 / 19°C
| 0.0 mm | 7 km/h |
| 24 °C | 22 °C | 00:00 | |
| 19 °C | 18 °C | 06:00 | |
| 30 °C | 29 °C | 12:00 | |
| 31 °C | 31 °C | 18:00 |
východ slnka 06:08
západ slnka 18:59
PO HODINÁCH
západ slnka 18:59
|
|
Predpoveď počasia Colonia los Ocotes, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 35 % | 7 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 9% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1010 hPa | 44 % | 6 °C | 66 % | 0% | 0% | 0% | 66% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 28 % | 9 °C | 25 % | 0% | 0% | 1% | 24% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhozápadný |
1003 hPa | 23 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 19% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 37 % | 7 °C | 43 % | 0% | 0% | 0% | 43% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1011 hPa | 47 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 32 % | 10 °C | 14 % | 0% | 0% | 13% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 22 % | 7 °C | 51 % | 0% | 0% | 43% | 10% | |
Colonia los Ocotes, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,0002; -99,1142
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 193
Nadmorská výška: 1969 m
Administratívna časť:
- Estado de Morelos, Cuernavaca, Morelos
- Tepoztlán, Tepoztlán
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Colonia los Ocotes, Mexiko. Predpoveď počasia Colonia los Ocotes.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Colonia los Ocotes dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Colonia los Ocotes
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:08 | 18:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 12:50 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:44 | 19:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:18 | 19:48 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:51 | 20:16 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:20 | 01.05.2026 05:50 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |