Počasie Colonia los Ocotes pozajtra
| 27 °C | 25 °C | 09:00 | |
| 31 °C | 29 °C | 12:00 | |
| 33 °C | 31 °C | 15:00 |
východ slnka 06:10
západ slnka 18:58
PO HODINÁCH
západ slnka 18:58
Predpoveď počasia Colonia los Ocotes 28. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie polojasno. Najvyššia teplota 34 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 19 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Colonia los Ocotes, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severný |
1012 hPa | 34 % | 5 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severný |
1012 hPa | 30 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severný |
1012 hPa | 32 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severný |
1011 hPa | 35 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severný |
1012 hPa | 38 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severný |
1012 hPa | 38 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severný |
1013 hPa | 34 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 32 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 25 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severný |
1014 hPa | 22 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 21 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 21 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 20 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h južný |
1012 hPa | 19 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 18 % | 5 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 33 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 16 % | 4 °C | 24 % | 0% | 0% | 18% | 8% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 33 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 15 % | 3 °C | 22 % | 0% | 0% | 8% | 15% | |
| 16:00
00:00
| polojasno | 33 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1006 hPa | 15 % | 3 °C | 30 % | 0% | 0% | 6% | 25% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 34 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severný |
1006 hPa | 14 % | 3 °C | 31 % | 0% | 0% | 9% | 24% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 33 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 17 % | 4 °C | 19 % | 0% | 0% | 7% | 13% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severný |
1012 hPa | 27 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1012 hPa | 36 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h južný |
1011 hPa | 17 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 33 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1004 hPa | 14 % | 2 °C | 14 % | 0% | 0% | 2% | 12% | |
Colonia los Ocotes, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,0002; -99,1142
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 193
Nadmorská výška: 1969 m
Administratívna časť:
- Estado de Morelos, Cuernavaca, Morelos
- Tepoztlán, Tepoztlán
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Colonia los Ocotes, Mexiko. Predpoveď počasia Colonia los Ocotes.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Colonia los Ocotes dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Colonia los Ocotes
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:10 | 18:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 12:48 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:46 | 19:21 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:20 | 19:47 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:53 | 20:14 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:47 | 28.04.2026 04:06 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |