Počasie Díaz Pérez dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Díaz Pérez na 10 dní.
Streda 29. apríl
36 / 23°C
| 0.0 mm | 3 km/h |
| 26 °C | 30 °C | 00:00 | |
| 23 °C | 28 °C | 06:00 | |
| 36 °C | 40 °C | 12:00 | |
| 31 °C | 35 °C | 18:00 |
východ slnka 05:49
západ slnka 18:36
PO HODINÁCH
západ slnka 18:36
|
|
Predpoveď počasia Díaz Pérez, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1010 hPa | 84 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západný |
1010 hPa | 96 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 36 °C 40 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 43 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severný |
1006 hPa | 61 % | 22 °C | 6 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severný |
1008 hPa | 85 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 95 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 35 °C 38 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 41 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 33 °C 36 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severný |
1003 hPa | 45 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Díaz Pérez, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,0333; -93,9667
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 8 m
Administratívna časť:
- Estado de Tabasco, Villahermosa, Tabasco
- Huimanguillo, Huimanguillo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Díaz Pérez, Mexiko. Predpoveď počasia Díaz Pérez.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Díaz Pérez dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Díaz Pérez
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:49 | 18:36 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:13 | 12:46 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:26 | 18:59 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:00 | 19:25 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:33 | 19:52 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:16 | 29.04.2026 04:19 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |