Počasie Díaz Pérez dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Díaz Pérez na 10 dní.
Nedeľa 3. máj
31 / 25°C
| 11.4 mm | 18 km/h |
| 28 °C | 33 °C | 00:00 | |
| 25 °C | 30 °C | 06:00 | |
| 31 °C | 36 °C | 12:00 | |
| 27 °C | 32 °C | 18:00 |
východ slnka 05:47
západ slnka 18:37
PO HODINÁCH
západ slnka 18:37
|
|
Predpoveď počasia Díaz Pérez, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1009 hPa | 67 % | 21 °C | 100 % | 0% | 0% | 3% | 100% | |
| 06:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 30 °C |
0,9 mm | 0.6 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 86 % | 22 °C | 3 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 31 °C 36 °C |
3,8 mm | 4.9 m/s18 km/h severozápadný |
1010 hPa | 66 % | 23 °C | 100 % | 0% | 39% | 39% | 100% | |
| 18:00
02:00
| silný dážď | 27 °C 32 °C |
6,7 mm | 3.9 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 83 % | 23 °C | 100 % | 0% | 50% | 62% | 99% | |
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| silný dážď | 25 °C 30 °C |
10,4 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 95 % | 24 °C | 100 % | 0% | 99% | 16% | 100% | |
| 06:00
14:00
| dážď | 23 °C 28 °C |
2,2 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 98 % | 22 °C | 100 % | 0% | 60% | 78% | 97% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 26 °C 31 °C |
1,4 mm | 5.9 m/s21 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 89 % | 23 °C | 100 % | 0% | 24% | 100% | 87% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severný |
1012 hPa | 66 % | 19 °C | 59 % | 0% | 23% | 5% | 43% | |
Díaz Pérez, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,0333; -93,9667
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 8 m
Administratívna časť:
- Estado de Tabasco, Villahermosa, Tabasco
- Huimanguillo, Huimanguillo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Díaz Pérez, Mexiko. Predpoveď počasia Díaz Pérez.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Díaz Pérez dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Díaz Pérez
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
3. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:47 | 18:37 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:12 | 12:50 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:24 | 19:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:58 | 19:27 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:31 | 19:54 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 02.05.2026 19:42 | 03.05.2026 06:54 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |