Počasie Ebulá, Yucatán dnes
Predpoveď počasia Ebulá, Yucatán 26. apríl 2026
Cez deň jasno, večer polojasno. Najvyššia teplota 36 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 24 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ebulá, Yucatán, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 75 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 90 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 38 °C 40 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 31 % | 18 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 36 °C 37 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1005 hPa | 26 % | 13 °C | 13 % | 0% | 0% | 13% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 79 % | 22 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 89 % | 23 °C | 91 % | 0% | 91% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 38 °C 40 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 30 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 36 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 29 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Ebulá, Yucatán, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,8940; -89,0138
Časová zóna: America / Merida
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ebulá, Yucatán, Mexiko. Predpoveď počasia Ebulá, Yucatán.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ebulá, Yucatán dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Ebulá, Yucatán
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Ebulá, Yucatán
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:28 | 18:19 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:53 | 12:50 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:05 | 18:42 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:38 | 19:09 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:11 | 19:36 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:17 | 26.04.2026 02:18 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |