Počasie Ebulá, Yucatán pozajtra
Predpoveď počasia Ebulá, Yucatán 28. apríl 2026
Cez deň ráno jasno, dopoludnie zamračené, poludnie jasno. Najvyššia teplota 35 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 22 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ebulá, Yucatán, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 79 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 92 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 37 °C 38 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 28 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 35 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 30 % | 15 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 74 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1014 hPa | 88 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 37 °C 39 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 31 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 36 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 29 % | 14 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
Ebulá, Yucatán, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,8940; -89,0138
Časová zóna: America / Merida
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ebulá, Yucatán, Mexiko. Predpoveď počasia Ebulá, Yucatán.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ebulá, Yucatán dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ebulá, Yucatán
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:27 | 18:19 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:53 | 12:52 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:03 | 18:43 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:37 | 19:10 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:09 | 19:37 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:05 | 28.04.2026 03:25 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |