Počasie Ejido San Isidro dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ejido San Isidro na 10 dní.
Piatok 1. máj
30 / 15°C
| 1.8 mm | 6 km/h |
| 18 °C | 19 °C | 00:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 06:00 | |
| 30 °C | 28 °C | 12:00 | |
| 22 °C | 22 °C | 18:00 |
východ slnka 06:08
západ slnka 19:01
PO HODINÁCH
západ slnka 19:01
|
|
Predpoveď počasia Ejido San Isidro, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východný |
1012 hPa | 67 % | 12 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h južný |
1011 hPa | 80 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 30 °C 28 °C |
1,7 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1009 hPa | 20 % | 4 °C | 15 % | 0% | 0% | 14% | 0% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 22 °C 21 °C |
0,1 mm | 2.7 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 46 % | 10 °C | 99 % | 0% | 0% | 17% | 99% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 61 % | 10 °C | 22 % | 0% | 0% | 17% | 6% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1012 hPa | 72 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 30 °C 28 °C |
0,3 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 19 % | 4 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 34 % | 7 °C | 96 % | 0% | 0% | 32% | 94% | |
Ejido San Isidro, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,9206; -99,3625
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 9
Nadmorská výška: 2185 m
Administratívna časť:
- Estado de Hidalgo, Pachuca
- Tepeji del Río de Ocampo, Tepeji de Ocampo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ejido San Isidro, Mexiko. Predpoveď počasia Ejido San Isidro.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ejido San Isidro dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ejido San Isidro
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:08 | 19:01 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 12:53 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:44 | 19:24 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:18 | 19:51 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:50 | 20:18 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:22 | 01.05.2026 05:50 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |