Počasie Ejido San Isidro týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Ejido San Isidro na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
30 / 14°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 17 °C | 18 °C | 00:00 | |
| 14 °C | 15 °C | 06:00 | |
| 30 °C | 28 °C | 12:00 | |
| 28 °C | 24 °C | 18:00 |
východ slnka 06:09
západ slnka 19:00
PO HODINÁCH
západ slnka 19:00
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ejido San Isidro, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 86 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 94 % | 13 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1012 hPa | 16 % | 1 °C | 8 % | 0% | 0% | 8% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 28 °C 24 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 14 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 77 % | 12 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 73 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 18 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severovýchodný |
1005 hPa | 22 % | 4 °C | 50 % | 0% | 0% | 7% | 46% | |
Ejido San Isidro, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,9206; -99,3625
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 9
Nadmorská výška: 2185 m
Administratívna časť:
- Estado de Hidalgo, Pachuca
- Tepeji del Río de Ocampo, Tepeji de Ocampo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ejido San Isidro, Mexiko. Predpoveď počasia Ejido San Isidro.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ejido San Isidro dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ejido San Isidro
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 19:00 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 12:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:45 | 19:23 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:19 | 19:50 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:52 | 20:17 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:39 | 29.04.2026 04:40 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |