Počasie El Alto de Dolores dnes
| 19 °C | 15 °C | 16:00 | |
| 16 °C | 13 °C | 18:00 | |
| 14 °C | 11 °C | 20:00 | |
| 12 °C | 9 °C | 22:00 |
východ slnka 06:34
západ slnka 19:47
PO HODINÁCH
západ slnka 19:47
Predpoveď počasia El Alto de Dolores 26. apríl 2026
Popoludní oblačno, večer polojasno. Najvyššia teplota 20 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 6 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia El Alto de Dolores, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 08:00
16:00
| jasno | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 46 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 15 °C 12 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 34 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 16 °C 12 °C |
0,0 mm | 7.6 m/s27 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 29 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 18 °C 14 °C |
0,0 mm | 7.9 m/s28 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 26 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 19 °C 15 °C |
0,0 mm | 8.3 m/s30 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 23 % | -2 °C | 12 % | 0% | 0% | 12% | 0% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 20 °C 16 °C |
0,0 mm | 8.5 m/s31 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 24 % | -1 °C | 68 % | 0% | 0% | 68% | 0% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 20 °C 16 °C |
0,0 mm | 8.7 m/s31 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 22 % | -2 °C | 63 % | 0% | 0% | 63% | 0% | |
| 15:00
23:00
| zamračené | 20 °C 16 °C |
0,0 mm | 8.9 m/s32 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 22 % | -2 °C | 92 % | 0% | 0% | 92% | 0% | |
| 16:00
00:00
| zamračené | 19 °C 15 °C |
0,0 mm | 9.0 m/s32 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 24 % | -2 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 0% | |
| 17:00
01:00
| zamračené | 17 °C 13 °C |
0,0 mm | 8.6 m/s31 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 25 % | -3 °C | 96 % | 0% | 0% | 96% | 3% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 16 °C 12 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 27 % | -2 °C | 91 % | 0% | 0% | 91% | 0% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 16 °C 12 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 30 % | -1 °C | 75 % | 0% | 0% | 75% | 0% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 35 % | 0 °C | 9 % | 0% | 0% | 9% | 0% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 39 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 42 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 45 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 48 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 52 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 56 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 59 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 62 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 65 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 64 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 61 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 46 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 15 °C 12 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 33 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 16 °C 12 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 28 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 18 °C 14 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 24 % | -2 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 20 °C 16 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 19 % | -4 °C | 16 % | 0% | 0% | 0% | 16% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 20 °C 16 °C |
0,0 mm | 8.2 m/s30 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 20 % | -2 °C | 70 % | 0% | 0% | 0% | 70% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 21 °C 17 °C |
0,0 mm | 8.3 m/s30 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 18 % | -3 °C | 57 % | 0% | 0% | 0% | 57% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 21 °C 17 °C |
0,0 mm | 8.9 m/s32 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 20 % | -2 °C | 34 % | 0% | 0% | 0% | 34% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 21 °C 17 °C |
0,0 mm | 8.4 m/s30 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 17 % | -4 °C | 79 % | 0% | 0% | 3% | 79% | |
| 17:00
01:00
| zamračené | 20 °C 16 °C |
0,0 mm | 8.3 m/s30 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 20 % | -3 °C | 99 % | 0% | 0% | 19% | 99% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 19 °C 15 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 21 % | -3 °C | 98 % | 0% | 0% | 62% | 98% | |
| 19:00
03:00
| zamračené | 17 °C 13 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 24 % | -2 °C | 91 % | 0% | 0% | 78% | 85% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 15 °C 12 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 29 % | -2 °C | 80 % | 0% | 0% | 76% | 28% | |
| 21:00
05:00
| zamračené | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 33 % | -2 °C | 97 % | 0% | 0% | 96% | 85% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 35 % | -2 °C | 82 % | 0% | 0% | 53% | 61% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 37 % | -2 °C | 46 % | 0% | 0% | 15% | 35% | |
El Alto de Dolores, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 29,6410; -108,2629
Časová zóna: America / Chihuahua
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2102 m
Administratívna časť:
- Estado de Chihuahua, Chihuahua, Chihuahua
- Madera, Madera, Chihuahua
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Alto de Dolores, Mexiko. Predpoveď počasia El Alto de Dolores.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Alto de Dolores dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre El Alto de Dolores
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie El Alto de Dolores
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:34 | 19:47 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:10 | 13:12 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:09 | 20:12 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:40 | 20:41 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:09 | 21:12 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:27 | 26.04.2026 03:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |