Počasie El Alto de Dolores týždeň
Predpoveď počasia pre mesto El Alto de Dolores na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
22 / 9°C
| 0.0 mm | 14 km/h |
| 11 °C | 8 °C | 00:00 | |
| 8 °C | 6 °C | 06:00 | |
| 24 °C | 21 °C | 12:00 | |
| 22 °C | 18 °C | 18:00 |
východ slnka 06:32
západ slnka 19:48
PO HODINÁCH
západ slnka 19:48
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia El Alto de Dolores, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 39 % | -2 °C | 100 % | 0% | 0% | 21% | 100% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 37 % | -5 °C | 64 % | 0% | 0% | 64% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 24 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 18 % | -2 °C | 80 % | 0% | 0% | 51% | 68% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 22 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 17 % | -3 °C | 100 % | 0% | 0% | 94% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h severný |
1015 hPa | 46 % | 1 °C | 100 % | 0% | 0% | 28% | 100% | |
| 06:00
14:00
| dážď | 9 °C 7 °C |
1,1 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 54 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 85% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,2 mm | 2.4 m/s9 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 77 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 19% | 100% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 18 °C 15 °C |
0,2 mm | 5.8 m/s21 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 38 % | 3 °C | 40 % | 0% | 1% | 40% | 0% | |
El Alto de Dolores, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 29,6410; -108,2629
Časová zóna: America / Chihuahua
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2102 m
Administratívna časť:
- Estado de Chihuahua, Chihuahua, Chihuahua
- Madera, Madera, Chihuahua
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Alto de Dolores, Mexiko. Predpoveď počasia El Alto de Dolores.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Alto de Dolores dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie El Alto de Dolores
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:32 | 19:48 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:10 | 13:16 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:06 | 20:14 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:37 | 20:43 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:06 | 21:14 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:21 | 29.04.2026 05:09 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |