Počasie El Arroyo dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto El Arroyo na 10 dní.
Piatok 1. máj
30 / 17°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 19 °C | 19 °C | 00:00 | |
| 17 °C | 16 °C | 06:00 | |
| 30 °C | 30 °C | 12:00 | |
| 26 °C | 29 °C | 18:00 |
východ slnka 06:00
západ slnka 18:51
PO HODINÁCH
západ slnka 18:51
|
|
Predpoveď počasia El Arroyo, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západný |
1011 hPa | 55 % | 10 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západný |
1009 hPa | 43 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1009 hPa | 38 % | 13 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1007 hPa | 59 % | 17 °C | 96 % | 0% | 0% | 1% | 96% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h západný |
1010 hPa | 71 % | 15 °C | 82 % | 0% | 0% | 0% | 82% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západný |
1007 hPa | 58 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
33 °C 33 °C |
0,6 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 26 % | 11 °C | 61 % | 0% | 0% | 16% | 55% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 24 °C 26 °C |
0,3 mm | 2.0 m/s7 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 66 % | 17 °C | 99 % | 0% | 0% | 45% | 99% | |
El Arroyo, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,9503; -97,1647
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 80
Nadmorská výška: 2038 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Mariano Escobedo, Palmira
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Arroyo, Mexiko. Predpoveď počasia El Arroyo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Arroyo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie El Arroyo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 18:51 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:25 | 12:50 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:37 | 19:14 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 19:40 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:43 | 20:08 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:11 | 01.05.2026 05:42 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |