Počasie El Arroyo zajtra
| 27 °C | 27 °C | 09:00 | |
| 30 °C | 31 °C | 12:00 | |
| 30 °C | 31 °C | 15:00 | |
| 21 °C | 22 °C | 21:00 |
východ slnka 06:02
západ slnka 18:49
PO HODINÁCH
západ slnka 18:49
Predpoveď počasia El Arroyo 27. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie polojasno. Najvyššia teplota 30 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 16 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia El Arroyo, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 65 % | 11 °C | 61 % | 0% | 0% | 25% | 59% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 63 % | 10 °C | 18 % | 0% | 0% | 4% | 17% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 57 % | 9 °C | 3 % | 0% | 0% | 1% | 3% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 50 % | 6 °C | 2 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 48 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 52 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 57 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 60 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 56 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 39 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 38 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východný |
1013 hPa | 36 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východný |
1012 hPa | 38 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východný |
1012 hPa | 40 % | 15 °C | 6 % | 0% | 1% | 3% | 2% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východný |
1011 hPa | 38 % | 14 °C | 26 % | 0% | 2% | 8% | 19% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 39 % | 14 °C | 19 % | 0% | 0% | 6% | 14% | |
| 16:00
00:00
| polojasno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východný |
1010 hPa | 40 % | 14 °C | 32 % | 0% | 0% | 13% | 22% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východný |
1010 hPa | 42 % | 14 °C | 49 % | 0% | 0% | 10% | 43% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 61 % | 18 °C | 56 % | 0% | 0% | 5% | 53% | |
| 19:00
03:00
| polojasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severný |
1012 hPa | 57 % | 14 °C | 19 % | 0% | 0% | 1% | 18% | |
| 20:00
04:00
| polojasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severozápadný |
1014 hPa | 61 % | 14 °C | 19 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 65 % | 14 °C | 14 % | 3% | 5% | 0% | 9% | |
| 22:00
06:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 71 % | 13 °C | 21 % | 15% | 16% | 0% | 6% | |
| 23:00
07:00
| polojasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 67 % | 11 °C | 18 % | 14% | 14% | 0% | 3% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 58 % | 9 °C | 6 % | 6% | 6% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 49 % | 6 °C | 2 % | 2% | 2% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 44 % | 5 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 43 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 43 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 44 % | 4 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 46 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 51 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1016 hPa | 51 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1016 hPa | 39 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 37 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 35 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 31 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 28 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východný |
1013 hPa | 28 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
23:00
| jasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východný |
1012 hPa | 30 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
00:00
| jasno | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východný |
1012 hPa | 32 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
01:00
| jasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východný |
1012 hPa | 35 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 52 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
El Arroyo, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,9503; -97,1647
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 80
Nadmorská výška: 2038 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Mariano Escobedo, Palmira
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Arroyo, Mexiko. Predpoveď počasia El Arroyo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Arroyo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie El Arroyo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:02 | 18:49 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:26 | 12:46 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:39 | 19:13 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:13 | 19:39 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:46 | 20:06 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:47 | 27.04.2026 03:25 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |