Počasie El Callejón (Cuatro Vientos) dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto El Callejón (Cuatro Vientos) na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
30 / 26°C
| 0.7 mm | 12 km/h |
| 28 °C | 34 °C | 00:00 | |
| 26 °C | 33 °C | 06:00 | |
| 30 °C | 36 °C | 12:00 | |
| 29 °C | 35 °C | 18:00 |
východ slnka 05:47
západ slnka 18:53
PO HODINÁCH
západ slnka 18:53
|
|
Predpoveď počasia El Callejón (Cuatro Vientos), Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 35 °C |
0,5 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 91 % | 26 °C | 73 % | 0% | 39% | 0% | 55% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,2 mm | 1.5 m/s5 km/h východný |
1011 hPa | 93 % | 25 °C | 43 % | 0% | 43% | 3% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 72 % | 24 °C | 21 % | 0% | 0% | 0% | 19% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 29 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 80 % | 24 °C | 42 % | 0% | 0% | 0% | 42% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 27 °C 34 °C |
0,1 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 92 % | 25 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 06:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
26 °C 32 °C |
7,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 94 % | 24 °C | 12 % | 0% | 12% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 29 °C 35 °C |
0,1 mm | 0.7 m/s3 km/h severný |
1010 hPa | 75 % | 24 °C | 43 % | 0% | 0% | 0% | 43% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 29 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1007 hPa | 77 % | 24 °C | 68 % | 0% | 0% | 0% | 68% | |
El Callejón (Cuatro Vientos), Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,0219; -95,9878
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 21
Nadmorská výška: 17 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Alvarado, Alvarado, Veracruz-Llave
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Callejón (Cuatro Vientos), Mexiko. Predpoveď počasia El Callejón (Cuatro Vientos).
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Callejón (Cuatro Vientos) dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie El Callejón (Cuatro Vientos)
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:47 | 18:53 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:20 | 13:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:23 | 19:18 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:55 | 19:45 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:27 | 20:14 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:42 | 22.05.2026 00:04 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |