Počasie El Callejón (Cuatro Vientos) pozajtra
| 30 °C | 36 °C | 09:00 | |
| 32 °C | 38 °C | 12:00 | |
| 30 °C | 36 °C | 15:00 | |
| 28 °C | 35 °C | 21:00 |
východ slnka 05:48
západ slnka 18:52
PO HODINÁCH
západ slnka 18:52
Predpoveď počasia El Callejón (Cuatro Vientos) 18. máj 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie oblačno. Najvyššia teplota 32 °C. V noci zamračené. Najnižšia teplota 27 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia El Callejón (Cuatro Vientos), Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 84 % | 24 °C | 77 % | 0% | 0% | 1% | 77% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 85 % | 24 °C | 23 % | 0% | 0% | 0% | 22% | |
| 02:00
10:00
| polojasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 86 % | 24 °C | 16 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 86 % | 24 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 86 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h južný |
1006 hPa | 86 % | 24 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h južný |
1007 hPa | 85 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 79 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 74 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 71 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 31 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1009 hPa | 69 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 32 °C 38 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 70 % | 25 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 32 °C 38 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 70 % | 25 °C | 10 % | 0% | 2% | 0% | 7% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 32 °C 38 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 70 % | 25 °C | 46 % | 0% | 3% | 0% | 44% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 32 °C 38 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 71 % | 25 °C | 48 % | 0% | 3% | 1% | 46% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h severovýchodný |
1006 hPa | 76 % | 25 °C | 52 % | 0% | 2% | 1% | 50% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 30 °C 36 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severovýchodný |
1006 hPa | 76 % | 25 °C | 57 % | 0% | 0% | 0% | 57% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h východoseverovýchodný |
1006 hPa | 76 % | 24 °C | 78 % | 0% | 0% | 0% | 78% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 29 °C 35 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 81 % | 25 °C | 86 % | 0% | 0% | 0% | 86% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 84 % | 25 °C | 90 % | 0% | 0% | 0% | 90% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severný |
1008 hPa | 86 % | 25 °C | 90 % | 0% | 0% | 0% | 90% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 28 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 87 % | 25 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 28 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severný |
1010 hPa | 88 % | 25 °C | 87 % | 0% | 0% | 0% | 87% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 28 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severozápadný |
1010 hPa | 90 % | 25 °C | 98 % | 0% | 3% | 2% | 97% | |
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 88 % | 25 °C | 97 % | 0% | 0% | 3% | 97% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 88 % | 24 °C | 12 % | 0% | 0% | 0% | 12% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 30 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 79 % | 26 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 29 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 83 % | 25 °C | 94 % | 0% | 0% | 0% | 94% | |
El Callejón (Cuatro Vientos), Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,0219; -95,9878
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 21
Nadmorská výška: 17 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Alvarado, Alvarado, Veracruz-Llave
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Callejón (Cuatro Vientos), Mexiko. Predpoveď počasia El Callejón (Cuatro Vientos).
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Callejón (Cuatro Vientos) dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie El Callejón (Cuatro Vientos)
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:48 | 18:52 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:20 | 13:04 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:24 | 19:16 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:56 | 19:44 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:28 | 20:12 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 07:22 | 18.05.2026 21:22 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |