Počasie El Puente Colgante (Ernesto López Chavarría) týždeň
Predpoveď počasia pre mesto El Puente Colgante (Ernesto López Chavarría) na tento a budúci týždeň.
Nedeľa 31. máj
34 / 24°C
| 1.8 mm | 8 km/h |
| 28 °C | 28 °C | 00:00 | |
| 24 °C | 25 °C | 06:00 | |
| 34 °C | 34 °C | 12:00 | |
| 33 °C | 31 °C | 18:00 |
východ slnka 06:00
západ slnka 19:39
PO HODINÁCH
západ slnka 19:39
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia El Puente Colgante (Ernesto López Chavarría), Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 31.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 39 % | 12 °C | 11 % | 0% | 0% | 6% | 6% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 50 % | 13 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 34 °C 34 °C |
1,8 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1008 hPa | 24 % | 10 °C | 40 % | 0% | 0% | 13% | 32% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 33 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h južný |
1005 hPa | 23 % | 8 °C | 39 % | 0% | 0% | 28% | 20% | |
pondelok 01.06.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 47 % | 14 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východný |
1011 hPa | 60 % | 14 °C | 13 % | 0% | 0% | 13% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 34 °C 34 °C |
2,4 mm | 0.1 m/s0 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 23 % | 10 °C | 9 % | 0% | 0% | 1% | 8% | |
| 18:00
02:00
| dažďové prehánky | 29 °C 29 °C |
1,4 mm | 7.4 m/s27 km/h severoseverovýchodný |
1006 hPa | 43 % | 15 °C | 64 % | 0% | 0% | 28% | 51% | |
El Puente Colgante (Ernesto López Chavarría), Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 25,6939; -103,0340
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 12
Nadmorská výška: 1105 m
Administratívna časť:
- Estado de Coahuila de Zaragoza, Saltillo, Coahuila
- San Pedro, San Pedro de las Colonias
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Puente Colgante (Ernesto López Chavarría), Mexiko. Predpoveď počasia El Puente Colgante (Ernesto López Chavarría).
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Puente Colgante (Ernesto López Chavarría) dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie El Puente Colgante (Ernesto López Chavarría)
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
31. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 19:39 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:49 | 13:38 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 20:05 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:04 | 20:35 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:32 | 21:07 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.05.2026 19:26 | 31.05.2026 05:55 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |