Počasie El Puente Colgante (Ernesto López Chavarría) vikend
Predpoveď počasia pre mesto El Puente Colgante (Ernesto López Chavarría) na tento alebo budúci víkend.
|
Zajtra
29. 5. |
Sobota
30. 5. |
Nedeľa
31. 5. |
Sobota cez deň polojasno, poludnie spočiatku polojasno, neskoršie zamračené. Nedeľa cez deň jasno, poludnie dažďové prehánky, večer oblačno.
Piatok 29. máj
38 / 25°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 29 °C | 29 °C | 09:00 | |
| 34 °C | 34 °C | 12:00 | |
| 38 °C | 36 °C | 15:00 | |
| 34 °C | 32 °C | 21:00 |
východ slnka 06:01
západ slnka 19:38
PO HODINÁCH
západ slnka 19:38
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia El Puente Colgante (Ernesto López Chavarría), Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 28 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 29 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 28 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 25 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 30 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 33 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h východný |
1009 hPa | 34 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 40 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 44 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 7.9 m/s28 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 46 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 40 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 31 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 33 % | 13 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 33 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h južný |
1010 hPa | 28 % | 11 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 34 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 22 % | 9 °C | 47 % | 0% | 0% | 1% | 46% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 36 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 17 % | 7 °C | 52 % | 0% | 0% | 6% | 50% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 37 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 14 % | 5 °C | 25 % | 0% | 0% | 3% | 23% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 38 °C 36 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 12 % | 3 °C | 25 % | 0% | 0% | 3% | 24% | |
| 16:00
00:00
| polojasno | 38 °C 36 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1003 hPa | 11 % | 2 °C | 18 % | 0% | 0% | 7% | 14% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 38 °C 36 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1002 hPa | 10 % | 2 °C | 25 % | 0% | 0% | 25% | 3% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 38 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1002 hPa | 10 % | 2 °C | 70 % | 0% | 0% | 69% | 2% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 37 °C 34 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h západný |
1002 hPa | 11 % | 2 °C | 75 % | 0% | 0% | 73% | 5% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 35 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severozápadný |
1003 hPa | 14 % | 3 °C | 69 % | 0% | 0% | 68% | 3% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 34 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severoseverovýchodný |
1003 hPa | 15 % | 4 °C | 28 % | 0% | 0% | 28% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 8.4 m/s30 km/h východoseverovýchodný |
1005 hPa | 23 % | 8 °C | 5 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h východoseverovýchodný |
1006 hPa | 34 % | 12 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 29 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h východoseverovýchodný |
1006 hPa | 32 % | 10 °C | 2 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 32 % | 10 °C | 4 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 02:00
10:00
| oblačno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 33 % | 9 °C | 46 % | 0% | 0% | 43% | 3% | |
| 03:00
11:00
| oblačno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severný |
1007 hPa | 34 % | 9 °C | 53 % | 0% | 0% | 48% | 10% | |
| 04:00
12:00
| polojasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 42 % | 12 °C | 24 % | 0% | 0% | 8% | 17% | |
| 05:00
13:00
| oblačno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 46 % | 13 °C | 43 % | 0% | 0% | 16% | 32% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1009 hPa | 48 % | 13 °C | 48 % | 0% | 0% | 1% | 47% | |
| 07:00
15:00
| oblačno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 47 % | 13 °C | 83 % | 0% | 0% | 0% | 83% | |
| 08:00
16:00
| oblačno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 41 % | 13 °C | 90 % | 0% | 0% | 3% | 90% | |
| 09:00
17:00
| oblačno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 35 % | 12 °C | 85 % | 0% | 0% | 3% | 85% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severozápadný |
1010 hPa | 22 % | 8 °C | 10 % | 0% | 0% | 1% | 8% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 35 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 14 % | 3 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 37 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severný |
1007 hPa | 12 % | 2 °C | 3 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 38 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1006 hPa | 11 % | 2 °C | 6 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 38 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1005 hPa | 11 % | 2 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 39 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1003 hPa | 10 % | 2 °C | 14 % | 0% | 0% | 4% | 9% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 39 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h západoseverozápadný |
1002 hPa | 11 % | 3 °C | 40 % | 0% | 0% | 10% | 33% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 38 °C 35 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h západoseverozápadný |
1002 hPa | 11 % | 3 °C | 53 % | 0% | 0% | 14% | 46% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 37 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západoseverozápadný |
1002 hPa | 12 % | 2 °C | 93 % | 0% | 0% | 23% | 93% | |
El Puente Colgante (Ernesto López Chavarría), Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 25,6939; -103,0340
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 12
Nadmorská výška: 1105 m
Administratívna časť:
- Estado de Coahuila de Zaragoza, Saltillo, Coahuila
- San Pedro, San Pedro de las Colonias
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Puente Colgante (Ernesto López Chavarría), Mexiko. Predpoveď počasia El Puente Colgante (Ernesto López Chavarría).
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Puente Colgante (Ernesto López Chavarría) dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie El Puente Colgante (Ernesto López Chavarría)
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:01 | 19:38 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:49 | 13:37 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 20:04 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:05 | 20:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:33 | 21:06 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.05.2026 17:35 | 29.05.2026 04:32 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |