Počasie El Puro týždeň
Predpoveď počasia pre mesto El Puro na tento a budúci týždeň.
Pondelok 27. apríl
40 / 25°C
| 0.0 mm | 16 km/h |
| 31 °C | 34 °C | 09:00 | |
| 37 °C | 39 °C | 12:00 | |
| 40 °C | 39 °C | 15:00 | |
| 32 °C | 32 °C | 21:00 |
východ slnka 05:41
západ slnka 18:26
PO HODINÁCH
západ slnka 18:26
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia El Puro, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 48 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 58 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 65 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 72 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 77 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 81 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 84 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 80 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 71 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 60 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 33 °C 36 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 49 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 35 °C 37 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 38 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 37 °C 38 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 31 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 38 °C 39 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 26 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 39 °C 39 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 22 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
23:00
| jasno | 40 °C 40 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 20 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
00:00
| jasno | 39 °C 38 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 19 % | 12 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 17:00
01:00
| jasno | 38 °C 38 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 20 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 36 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 24 % | 12 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 19:00
03:00
| jasno | 34 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 28 % | 12 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 32 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 31 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 32 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 33 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 31 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 36 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 45 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 53 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 61 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 67 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 74 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 80 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 84 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 86 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 83 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 72 % | 21 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 61 % | 21 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 52 % | 20 °C | 12 % | 0% | 12% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 45 % | 20 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 36 °C 39 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 38 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 36 °C 38 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 30 % | 15 °C | 12 % | 0% | 0% | 12% | 0% | |
El Puro, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,8318; -91,5259
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 22 m
Administratívna časť:
- Estado de Tabasco, Villahermosa, Tabasco
- Balancán, Balancán de Domínguez
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Puro, Mexiko. Predpoveď počasia El Puro.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Puro dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie El Puro
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:41 | 18:26 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:03 | 12:44 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:18 | 18:49 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:52 | 19:14 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:25 | 19:41 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:25 | 27.04.2026 03:01 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |