Počasie El Salvador, Jalisco dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto El Salvador, Jalisco na 10 dní.
Piatok 1. máj
33 / 18°C
| 0.0 mm | 9 km/h |
| 22 °C | 22 °C | 00:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 06:00 | |
| 33 °C | 32 °C | 12:00 | |
| 32 °C | 29 °C | 18:00 |
východ slnka 06:24
západ slnka 19:20
PO HODINÁCH
západ slnka 19:20
|
|
Predpoveď počasia El Salvador, Jalisco, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 48 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západný |
1011 hPa | 66 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 33 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 21 % | 7 °C | 99 % | 0% | 0% | 19% | 99% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h západný |
1005 hPa | 17 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 45 % | 8 °C | 49 % | 0% | 0% | 0% | 49% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 66 % | 10 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 16 % | 3 °C | 15 % | 0% | 0% | 0% | 15% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h západný |
1008 hPa | 15 % | 1 °C | 80 % | 0% | 0% | 0% | 79% | |
El Salvador, Jalisco, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,0166; -103,7157
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 2 502
Nadmorská výška: 1819 m
Administratívna časť:
- Estado de Jalisco, Guadalajara
- Tequila, Tequila, Jalisco
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Salvador, Jalisco, Mexiko. Predpoveď počasia El Salvador, Jalisco.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Salvador, Jalisco dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie El Salvador, Jalisco
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:24 | 19:20 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:51 | 12:55 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:00 | 19:43 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:33 | 20:10 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:05 | 20:38 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:41 | 01.05.2026 06:06 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |