Počasie El Sauce vikend
Predpoveď počasia pre mesto El Sauce na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
37 / 25°C
| 0.0 mm | 11 km/h |
| 29 °C | 32 °C | 00:00 | |
| 25 °C | 29 °C | 06:00 | |
| 37 °C | 41 °C | 12:00 | |
| 36 °C | 38 °C | 18:00 |
východ slnka 05:55
západ slnka 18:43
PO HODINÁCH
západ slnka 18:43
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia El Sauce, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 65 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 82 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 37 °C 40 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 37 % | 20 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 36 °C 39 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h juhovýchodný |
1001 hPa | 40 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 64 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1004 hPa | 75 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 39 °C 42 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhovýchodný |
1003 hPa | 34 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 35 °C 38 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h východojuhovýchodný |
1002 hPa | 46 % | 21 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
El Sauce, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,0150; -95,5850
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 30 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Isla, Isla, Veracruz-Llave
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Sauce, Mexiko. Predpoveď počasia El Sauce.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Sauce dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie El Sauce
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:55 | 18:43 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:19 | 12:48 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:32 | 19:06 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:06 | 19:33 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:38 | 20:00 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:04 | 01.05.2026 05:37 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |