Počasie Florencia týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Florencia na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
30 / 15°C
| 0.0 mm | 6 km/h |
| 18 °C | 16 °C | 00:00 | |
| 15 °C | 13 °C | 06:00 | |
| 29 °C | 26 °C | 12:00 | |
| 30 °C | 27 °C | 18:00 |
východ slnka 06:24
západ slnka 19:19
PO HODINÁCH
západ slnka 19:19
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Florencia, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 18 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 25 % | -2 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h východný |
1015 hPa | 30 % | -2 °C | 72 % | 0% | 0% | 0% | 72% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 13 % | -2 °C | 50 % | 0% | 0% | 0% | 50% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 10 % | -4 °C | 100 % | 0% | 0% | 15% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h južný |
1011 hPa | 26 % | 0 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 33 % | 0 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severozápadný |
1009 hPa | 13 % | -1 °C | 80 % | 0% | 0% | 7% | 78% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 28 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h západný |
1004 hPa | 15 % | -1 °C | 100 % | 0% | 0% | 35% | 100% | |
Florencia, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,5039; -103,5561
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 2 768
Nadmorská výška: 2182 m
Administratívna časť:
- Estado de Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
- Benito Juárez, Benito Juarez, Zacatecas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Florencia, Mexiko. Predpoveď počasia Florencia.
Florencia - počasie v okolí - väčšie mestá
Florencia - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Florencia dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Florencia
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:24 | 19:19 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:51 | 12:55 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:00 | 19:42 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:33 | 20:09 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:05 | 20:37 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:57 | 29.04.2026 04:56 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |