Počasie Gavilán, Tamaulipas dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Gavilán, Tamaulipas na 10 dní.
Streda 20. máj
25 / 12°C
| 3.5 mm | 8 km/h |
| 16 °C | 18 °C | 00:00 | |
| 12 °C | 12 °C | 06:00 | |
| 25 °C | 25 °C | 12:00 | |
| 17 °C | 19 °C | 18:00 |
východ slnka 05:55
západ slnka 19:16
PO HODINÁCH
západ slnka 19:16
|
|
Predpoveď počasia Gavilán, Tamaulipas, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1018 hPa | 89 % | 14 °C | 71 % | 0% | 0% | 6% | 71% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,2 mm | 1.9 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 90 % | 10 °C | 51 % | 0% | 51% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 25 °C 25 °C |
3,2 mm | 2.2 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 42 % | 11 °C | 50 % | 0% | 0% | 5% | 48% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,1 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 88 % | 15 °C | 78 % | 0% | 10% | 7% | 73% | |
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1017 hPa | 87 % | 12 °C | 92 % | 0% | 0% | 25% | 91% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,3 mm | 0.5 m/s2 km/h západný |
1015 hPa | 73 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 24 °C 25 °C |
2,1 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 54 % | 13 °C | 42 % | 0% | 11% | 17% | 23% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 23 °C 24 °C |
0,4 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 56 % | 13 °C | 18 % | 0% | 0% | 5% | 15% | |
Gavilán, Tamaulipas, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 23,3833; -99,7833
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2340 m
Administratívna časť:
- Estado de Tamaulipas, Ciudad Victoria, Tamaulipas
- Bustamante, Bustamante, Tamaulipas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Gavilán, Tamaulipas, Mexiko. Predpoveď počasia Gavilán, Tamaulipas.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Gavilán, Tamaulipas dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Gavilán, Tamaulipas
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:55 | 19:16 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 13:21 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:30 | 19:41 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:01 | 20:10 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:31 | 20:40 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 09:43 | 20.05.2026 23:42 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |