Počasie Gavilán, Tamaulipas dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Gavilán, Tamaulipas na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
28 / 14°C
| 2.8 mm | 6 km/h |
| 15 °C | 16 °C | 00:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 06:00 | |
| 28 °C | 27 °C | 12:00 | |
| 22 °C | 23 °C | 18:00 |
východ slnka 05:53
západ slnka 19:18
PO HODINÁCH
západ slnka 19:18
|
|
Predpoveď počasia Gavilán, Tamaulipas, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dážď | 15 °C 16 °C |
1,1 mm | 0.9 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 98 % | 14 °C | 100 % | 0% | 98% | 13% | 89% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1015 hPa | 96 % | 13 °C | 82 % | 0% | 0% | 25% | 76% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 28 °C 28 °C |
1,7 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 35 % | 10 °C | 85 % | 0% | 0% | 3% | 85% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 59 % | 13 °C | 49 % | 0% | 0% | 6% | 46% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
1,9 mm | 0.8 m/s3 km/h západný |
1014 hPa | 83 % | 12 °C | 99 % | 0% | 6% | 0% | 99% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,1 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 96 % | 14 °C | 77 % | 0% | 3% | 6% | 75% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 26 °C 26 °C |
1,2 mm | 2.1 m/s8 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 42 % | 12 °C | 82 % | 0% | 0% | 10% | 81% | |
Gavilán, Tamaulipas, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 23,3833; -99,7833
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2340 m
Administratívna časť:
- Estado de Tamaulipas, Ciudad Victoria, Tamaulipas
- Bustamante, Bustamante, Tamaulipas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Gavilán, Tamaulipas, Mexiko. Predpoveď počasia Gavilán, Tamaulipas.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Gavilán, Tamaulipas dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Gavilán, Tamaulipas
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:53 | 19:18 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:36 | 13:24 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:28 | 19:43 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:59 | 20:12 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:29 | 20:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:51 | 24.05.2026 01:39 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |