Počasie Genaro Vázquez Sección Tres dnes
Predpoveď počasia Genaro Vázquez Sección Tres 16. máj 2026
Cez deň od rána zamračené, dopoludnie spočiatku zamračené, neskoršie oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 17 °C. V noci polojasno. Najnižšia teplota 13 °C. Úhrn zrážok 0,3 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Genaro Vázquez Sección Tres, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, sobota 16.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 87 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 01:00
10:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1013 hPa | 89 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 02:00
11:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h južný |
1013 hPa | 88 % | 12 °C | 98 % | 0% | 98% | 0% | 0% | |
| 03:00
12:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1012 hPa | 86 % | 11 °C | 84 % | 0% | 84% | 0% | 0% | |
| 04:00
13:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h južný |
1012 hPa | 86 % | 11 °C | 82 % | 0% | 82% | 0% | 0% | |
| 05:00
14:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 85 % | 11 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 66 % | 10 °C | 64 % | 0% | 64% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 70 % | 11 °C | 11 % | 0% | 11% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| polojasno | 14 °C 14 °C |
0,3 mm | 2.5 m/s9 km/h južný |
1010 hPa | 91 % | 12 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
Zajtra, nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,1 mm | 3.1 m/s11 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 85 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| oblačno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h južný |
1010 hPa | 64 % | 10 °C | 75 % | 0% | 55% | 0% | 45% | |
| 17:00
02:00
| oblačno | 17 °C 16 °C |
0,1 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 67 % | 10 °C | 46 % | 0% | 46% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h južný |
1010 hPa | 83 % | 10 °C | 98 % | 0% | 98% | 0% | 0% | |
Genaro Vázquez Sección Tres, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 32,4383; -116,9756
Časová zóna: America / Tijuana
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Počet obyvateľov: 535
Nadmorská výška: 335 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Genaro Vázquez Sección Tres, Mexiko. Predpoveď počasia Genaro Vázquez Sección Tres.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Genaro Vázquez Sección Tres dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Genaro Vázquez Sección Tres
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Genaro Vázquez Sección Tres
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
16. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:48 | 19:40 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:44 | 13:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:21 | 20:07 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:49 | 20:40 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:14 | 21:14 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 16.05.2026 05:19 | 16.05.2026 20:05 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |