Počasie Genaro Vázquez Sección Tres pozajtra
Predpoveď počasia Genaro Vázquez Sección Tres 18. máj 2026
Cez deň od rána oblačno, dopoludnie sa spočiatku oblačno, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 17 °C. V noci polojasno. Najnižšia teplota 12 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Genaro Vázquez Sección Tres, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h južný |
1010 hPa | 79 % | 9 °C | 84 % | 0% | 84% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 62 % | 10 °C | 11 % | 0% | 11% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 63 % | 10 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| polojasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h južný |
1013 hPa | 82 % | 11 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 91 % | 10 °C | 93 % | 0% | 2% | 0% | 93% | |
| 11:00
20:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 64 % | 11 °C | 68 % | 0% | 8% | 0% | 65% | |
| 17:00
02:00
| polojasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 67 % | 11 °C | 21 % | 0% | 5% | 0% | 16% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severozápadný |
1015 hPa | 83 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Genaro Vázquez Sección Tres, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 32,4383; -116,9756
Časová zóna: America / Tijuana
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Počet obyvateľov: 535
Nadmorská výška: 335 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Genaro Vázquez Sección Tres, Mexiko. Predpoveď počasia Genaro Vázquez Sección Tres.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Genaro Vázquez Sección Tres dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Genaro Vázquez Sección Tres
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:47 | 19:41 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:44 | 13:54 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:19 | 20:09 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:47 | 20:41 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:12 | 21:16 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 07:11 | 18.05.2026 22:28 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |