Počasie Genético [Centro de Mejoramiento] týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Genético [Centro de Mejoramiento] na tento a budúci týždeň.
Sobota 30. máj
33 / 24°C
| 0.0 mm | 3 km/h |
| 26 °C | 31 °C | 00:00 | |
| 24 °C | 30 °C | 06:00 | |
| 33 °C | 38 °C | 12:00 | |
| 29 °C | 34 °C | 18:00 |
východ slnka 05:48
západ slnka 19:11
PO HODINÁCH
západ slnka 19:11
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Genético [Centro de Mejoramiento], Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 90 % | 24 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 24 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 98 % | 24 °C | 60 % | 0% | 60% | 2% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 33 °C 38 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1009 hPa | 55 % | 22 °C | 11 % | 0% | 10% | 0% | 1% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východný |
1007 hPa | 72 % | 23 °C | 28 % | 0% | 1% | 3% | 25% | |
nedeľa 31.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 82 % | 23 °C | 99 % | 0% | 3% | 64% | 99% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 93 % | 24 °C | 10 % | 0% | 3% | 1% | 6% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 34 °C 39 °C |
0,1 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1009 hPa | 51 % | 22 °C | 39 % | 0% | 36% | 3% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východný |
1007 hPa | 69 % | 23 °C | 85 % | 0% | 5% | 2% | 83% | |
Genético [Centro de Mejoramiento], Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,8969; -98,1533
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 13
Nadmorská výška: 18 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Pánuco, Pánuco, Veracruz-Llave
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Genético [Centro de Mejoramiento], Mexiko. Predpoveď počasia Genético [Centro de Mejoramiento].
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Genético [Centro de Mejoramiento] dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Genético [Centro de Mejoramiento]
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:48 | 19:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:30 | 13:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:23 | 19:36 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:55 | 20:05 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:24 | 20:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.05.2026 18:02 | 30.05.2026 05:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |