Počasie Genético [Centro de Mejoramiento] vikend
Predpoveď počasia pre mesto Genético [Centro de Mejoramiento] na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
29. 5. |
Sobota
30. 5. |
Nedeľa
31. 5. |
Sobota cez deň ráno jasno, dopoludnie oblačno, poludnie jasno, večer polojasno. Nedeľa cez deň ráno zamračené, dopoludnie jasno, poludnie oblačno.
Piatok 29. máj
33 / 25°C
| 1.1 mm | 17 km/h |
| 29 °C | 34 °C | 09:00 | |
| 33 °C | 37 °C | 12:00 | |
| 33 °C | 37 °C | 15:00 | |
| 27 °C | 32 °C | 21:00 |
východ slnka 05:49
západ slnka 19:11
PO HODINÁCH
západ slnka 19:11
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Genético [Centro de Mejoramiento], Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dažďové prehánky | 26 °C 32 °C |
0,3 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1012 hPa | 93 % | 25 °C | 46 % | 0% | 29% | 3% | 21% | |
| 01:00
09:00
| dažďové prehánky | 26 °C 32 °C |
0,4 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 96 % | 25 °C | 46 % | 0% | 20% | 25% | 14% | |
| 02:00
10:00
| dážď | 25 °C 31 °C |
0,4 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1012 hPa | 95 % | 24 °C | 100 % | 29% | 100% | 32% | 4% | |
| 03:00
11:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1011 hPa | 96 % | 24 °C | 88 % | 0% | 87% | 5% | 1% | |
| 04:00
12:00
| polojasno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 97 % | 24 °C | 26 % | 0% | 16% | 13% | 0% | |
| 05:00
13:00
| polojasno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 97 % | 24 °C | 23 % | 0% | 19% | 5% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severozápadný |
1011 hPa | 98 % | 24 °C | 3 % | 0% | 1% | 1% | 0% | |
| 07:00
15:00
| polojasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 94 % | 24 °C | 16 % | 0% | 16% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| oblačno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severozápadný |
1011 hPa | 84 % | 24 °C | 45 % | 0% | 45% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| oblačno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 73 % | 23 °C | 51 % | 0% | 51% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| oblačno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 65 % | 23 °C | 53 % | 0% | 53% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 32 °C 37 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 58 % | 22 °C | 29 % | 0% | 29% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 33 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 54 % | 22 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 33 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 53 % | 22 °C | 3 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 33 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 53 % | 22 °C | 6 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
| 15:00
23:00
| jasno | 33 °C 38 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h východný |
1008 hPa | 58 % | 23 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 16:00
00:00
| jasno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východný |
1008 hPa | 60 % | 23 °C | 8 % | 0% | 0% | 3% | 4% | |
| 17:00
01:00
| jasno | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východný |
1008 hPa | 64 % | 23 °C | 9 % | 0% | 0% | 2% | 7% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východný |
1008 hPa | 72 % | 24 °C | 19 % | 0% | 13% | 2% | 4% | |
| 19:00
03:00
| polojasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východný |
1008 hPa | 77 % | 23 °C | 16 % | 0% | 9% | 2% | 5% | |
| 20:00
04:00
| polojasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východný |
1009 hPa | 80 % | 23 °C | 21 % | 0% | 19% | 1% | 0% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 83 % | 24 °C | 15 % | 0% | 14% | 1% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 86 % | 24 °C | 11 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 88 % | 24 °C | 6 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 90 % | 24 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 24 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 98 % | 24 °C | 60 % | 0% | 60% | 2% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 33 °C 38 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1009 hPa | 55 % | 22 °C | 11 % | 0% | 10% | 0% | 1% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východný |
1007 hPa | 72 % | 23 °C | 28 % | 0% | 1% | 3% | 25% | |
Genético [Centro de Mejoramiento], Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,8969; -98,1533
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 13
Nadmorská výška: 18 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Pánuco, Pánuco, Veracruz-Llave
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Genético [Centro de Mejoramiento], Mexiko. Predpoveď počasia Genético [Centro de Mejoramiento].
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Genético [Centro de Mejoramiento] dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Genético [Centro de Mejoramiento]
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:49 | 19:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:30 | 13:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:24 | 19:36 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:55 | 20:04 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:25 | 20:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.05.2026 17:08 | 29.05.2026 04:19 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |