Počasie Granada, Campeche dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Granada, Campeche na 10 dní.
Nedeľa 3. máj
37 / 28°C
| 2.7 mm | 15 km/h |
| 31 °C | 34 °C | 00:00 | |
| 28 °C | 31 °C | 06:00 | |
| 37 °C | 40 °C | 12:00 | |
| 30 °C | 36 °C | 18:00 |
východ slnka 05:35
západ slnka 18:26
PO HODINÁCH
západ slnka 18:26
|
|
Predpoveď počasia Granada, Campeche, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 54 % | 20 °C | 49 % | 0% | 0% | 28% | 28% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 65 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 37 °C 41 °C |
1,5 mm | 4.1 m/s15 km/h severozápadný |
1009 hPa | 42 % | 21 °C | 23 % | 0% | 10% | 7% | 9% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 30 °C 35 °C |
1,2 mm | 3.7 m/s13 km/h severozápadný |
1008 hPa | 70 % | 24 °C | 100 % | 0% | 3% | 7% | 99% | |
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,1 mm | 2.9 m/s10 km/h západný |
1012 hPa | 94 % | 24 °C | 100 % | 0% | 38% | 21% | 100% | |
| 06:00
14:00
| slabý dážď | 24 °C 28 °C |
0,9 mm | 2.5 m/s9 km/h západný |
1011 hPa | 91 % | 23 °C | 100 % | 0% | 96% | 0% | 100% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
32 °C 37 °C |
0,5 mm | 3.7 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 61 % | 23 °C | 76 % | 0% | 37% | 44% | 39% | |
Granada, Campeche, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,4854; -91,0490
Časová zóna: America / Merida
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 47 m
Administratívna časť:
- Estado de Campeche, Campeche, Campeche
- Carmen, Ciudad del Carmen
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Granada, Campeche, Mexiko. Predpoveď počasia Granada, Campeche.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Granada, Campeche dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Granada, Campeche
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
3. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:35 | 18:26 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:01 | 12:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:12 | 18:50 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:45 | 19:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:18 | 19:43 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 02.05.2026 19:31 | 03.05.2026 06:41 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |