Počasie Guadalupe Hidalgo, Puebla dnes
Predpoveď počasia Guadalupe Hidalgo, Puebla 17. máj 2026
Cez deň ráno zamračené, dopoludnie sa oblačno, poludnie slabé dažďové prehánky, večer silné dažďové prehánky. Najvyššia teplota 20 °C. Úhrn zrážok 7,0 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 12 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Guadalupe Hidalgo, Puebla, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,1 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 96 % | 14 °C | 96 % | 0% | 14% | 0% | 96% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 94 % | 13 °C | 60 % | 0% | 57% | 0% | 7% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
23 °C 23 °C |
0,7 mm | 3.4 m/s12 km/h južný |
1014 hPa | 52 % | 12 °C | 38 % | 0% | 1% | 20% | 24% | |
| 18:00
02:00
| silné dažďové prehánky |
20 °C 20 °C |
6,2 mm | 3.3 m/s12 km/h južný |
1012 hPa | 62 % | 12 °C | 75 % | 0% | 34% | 14% | 58% | |
Zajtra, pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 92 % | 13 °C | 59 % | 0% | 0% | 0% | 59% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 87 % | 10 °C | 11 % | 0% | 9% | 3% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 24 °C 24 °C |
0,1 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 42 % | 10 °C | 25 % | 0% | 0% | 24% | 1% | |
| 18:00
02:00
| silné dažďové prehánky |
22 °C 21 °C |
5,5 mm | 5.2 m/s19 km/h južný |
1012 hPa | 49 % | 10 °C | 41 % | 0% | 0% | 7% | 36% | |
Guadalupe Hidalgo, Puebla, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,0641; -98,4256
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Guadalupe Hidalgo, Puebla, Mexiko. Predpoveď počasia Guadalupe Hidalgo, Puebla.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Guadalupe Hidalgo, Puebla dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Guadalupe Hidalgo, Puebla
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Guadalupe Hidalgo, Puebla
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
17. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:58 | 19:02 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:30 | 13:04 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 19:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:06 | 19:53 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:38 | 20:22 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 17.05.2026 06:28 | 17.05.2026 20:25 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |