Počasie Guadalupe Hidalgo, Puebla pozajtra
Predpoveď počasia Guadalupe Hidalgo, Puebla 19. máj 2026
Cez deň ráno polojasno, dopoludnie oblačno, poludnie silné dažďové prehánky. Najvyššia teplota 17 °C. Úhrn zrážok 5,4 mm. V noci najnižšia teplota 12 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Guadalupe Hidalgo, Puebla, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 92 % | 12 °C | 16 % | 0% | 11% | 3% | 0% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,1 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1016 hPa | 83 % | 9 °C | 41 % | 0% | 3% | 0% | 39% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
22 °C 21 °C |
5,2 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1017 hPa | 44 % | 9 °C | 78 % | 0% | 2% | 25% | 70% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,1 mm | 2.7 m/s10 km/h severozápadný |
1016 hPa | 87 % | 14 °C | 85 % | 0% | 0% | 12% | 83% | |
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 77 % | 9 °C | 44 % | 0% | 16% | 22% | 13% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 73 % | 7 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 24 °C 24 °C |
3,0 mm | 0.2 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 37 % | 8 °C | 30 % | 0% | 0% | 8% | 28% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 19 °C 19 °C |
0,1 mm | 2.3 m/s8 km/h severný |
1015 hPa | 59 % | 10 °C | 46 % | 0% | 0% | 18% | 36% | |
Guadalupe Hidalgo, Puebla, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,0641; -98,4256
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Guadalupe Hidalgo, Puebla, Mexiko. Predpoveď počasia Guadalupe Hidalgo, Puebla.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Guadalupe Hidalgo, Puebla dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Guadalupe Hidalgo, Puebla
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 19:03 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:30 | 13:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:33 | 19:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:06 | 19:54 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:37 | 20:23 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 08:40 | 19.05.2026 22:34 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |