Počasie Gue Tsasi dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Gue Tsasi na 10 dní.
Piatok 1. máj
31 / 16°C
| 0.0 mm | 5 km/h |
| 20 °C | 22 °C | 00:00 | |
| 16 °C | 18 °C | 06:00 | |
| 31 °C | 31 °C | 12:00 | |
| 28 °C | 27 °C | 18:00 |
východ slnka 06:00
západ slnka 18:46
PO HODINÁCH
západ slnka 18:46
|
|
Predpoveď počasia Gue Tsasi, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 69 % | 14 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h severný |
1013 hPa | 84 % | 13 °C | 11 % | 0% | 11% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h južný |
1008 hPa | 24 % | 8 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h južný |
1006 hPa | 36 % | 11 °C | 55 % | 0% | 0% | 14% | 48% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východný |
1014 hPa | 74 % | 14 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 86 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 32 °C 32 °C |
0,3 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 28 % | 10 °C | 22 % | 0% | 0% | 3% | 19% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 39 % | 11 °C | 99 % | 0% | 0% | 28% | 99% | |
Gue Tsasi, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,0003; -96,5292
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 9
Nadmorská výška: 1621 m
Administratívna časť:
- Estado de Oaxaca, Oaxaca, Oaxaca
- San Jerónimo Tlacochahuaya, Tlacochahuaya de Morelos
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Gue Tsasi, Mexiko. Predpoveď počasia Gue Tsasi.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Gue Tsasi dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Gue Tsasi
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 18:46 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:23 | 12:45 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:37 | 19:09 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 19:35 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:44 | 20:02 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:06 | 01.05.2026 05:43 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |