Počasie Gue Tsasi zajtra
| 24 °C | 25 °C | 09:00 | |
| 31 °C | 30 °C | 12:00 | |
| 34 °C | 32 °C | 15:00 | |
| 24 °C | 24 °C | 21:00 |
východ slnka 06:02
západ slnka 18:45
PO HODINÁCH
západ slnka 18:45
Predpoveď počasia Gue Tsasi 27. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie polojasno, večer jasno. Najvyššia teplota 34 °C. V noci najnižšia teplota 17 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Gue Tsasi, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1013 hPa | 56 % | 12 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 60 % | 12 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 62 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 64 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 65 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 66 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 67 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 58 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západný |
1015 hPa | 53 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 45 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 34 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 20 % | 5 °C | 11 % | 0% | 0% | 11% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 20 % | 6 °C | 19 % | 0% | 0% | 18% | 0% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 18 % | 5 °C | 28 % | 0% | 0% | 27% | 0% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 34 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 15 % | 4 °C | 32 % | 0% | 0% | 31% | 1% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 34 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 15 % | 4 °C | 32 % | 0% | 0% | 28% | 4% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 34 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 15 % | 3 °C | 42 % | 0% | 0% | 35% | 9% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 33 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 16 % | 4 °C | 35 % | 0% | 0% | 30% | 8% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 21 % | 5 °C | 43 % | 0% | 0% | 28% | 21% | |
| 19:00
03:00
| polojasno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 30 % | 8 °C | 24 % | 0% | 0% | 1% | 23% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h južný |
1011 hPa | 40 % | 11 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 46 % | 12 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 55 % | 13 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 62 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 68 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 71 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 72 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 74 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 76 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 76 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 77 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 25 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h východný |
1009 hPa | 17 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Gue Tsasi, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,0003; -96,5292
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 9
Nadmorská výška: 1621 m
Administratívna časť:
- Estado de Oaxaca, Oaxaca, Oaxaca
- San Jerónimo Tlacochahuaya, Tlacochahuaya de Morelos
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Gue Tsasi, Mexiko. Predpoveď počasia Gue Tsasi.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Gue Tsasi dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Gue Tsasi
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:02 | 18:45 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:23 | 12:42 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:39 | 19:07 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:13 | 19:33 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:47 | 20:00 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:46 | 27.04.2026 03:21 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |