Počasie Guicia dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Guicia na 10 dní.
Utorok 26. máj
32 / 18°C
| 0.0 mm | 12 km/h |
| 21 °C | 20 °C | 00:00 | |
| 18 °C | 17 °C | 06:00 | |
| 31 °C | 28 °C | 12:00 | |
| 32 °C | 28 °C | 18:00 |
východ slnka 06:09
západ slnka 19:28
PO HODINÁCH
západ slnka 19:28
|
|
Predpoveď počasia Guicia, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 26.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 37 % | 5 °C | 16 % | 0% | 0% | 0% | 16% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 50 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 12 % | -1 °C | 48 % | 0% | 0% | 0% | 48% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 32 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 9 % | -3 °C | 10 % | 0% | 0% | 1% | 8% | |
streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 40 % | 7 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 66 % | 11 °C | 62 % | 0% | 0% | 0% | 62% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h južný |
1011 hPa | 20 % | 5 °C | 14 % | 0% | 0% | 4% | 10% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 34 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h južný |
1004 hPa | 13 % | 1 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
Guicia, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,7139; -103,0000
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1547 m
Administratívna časť:
- Estado de Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
- Jalpa, Jalpa, Zacatecas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Guicia, Mexiko. Predpoveď počasia Guicia.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Guicia dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Guicia
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 19:28 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:49 | 13:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:44 | 19:53 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:16 | 20:22 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:46 | 20:52 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.05.2026 14:52 | 26.05.2026 02:56 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |