Počasie Herón Proal dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Herón Proal na 10 dní.
Štvrtok 30. apríl
37 / 25°C
| 0.0 mm | 9 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Herón Proal, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 83 % | 23 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 75 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 36 °C 40 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 42 % | 21 °C | 87 % | 0% | 0% | 0% | 87% | |
Herón Proal, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,0131; -96,0972
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 786
Nadmorská výška: 6 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Alvarado, Alvarado, Veracruz-Llave
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Herón Proal, Mexiko. Predpoveď počasia Herón Proal.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Herón Proal dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Herón Proal
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:56 | 18:46 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:21 | 12:49 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:33 | 19:09 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:07 | 19:36 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 20:03 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.04.2026 17:16 | 30.04.2026 05:01 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |