Počasie Higuera de las Raíces dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Higuera de las Raíces na 10 dní.
Piatok 1. máj
33 / 25°C
| 0.0 mm | 13 km/h |
| 27 °C | 32 °C | 00:00 | |
| 25 °C | 29 °C | 06:00 | |
| 33 °C | 38 °C | 12:00 | |
| 30 °C | 36 °C | 18:00 |
východ slnka 05:56
západ slnka 18:47
PO HODINÁCH
západ slnka 18:47
|
|
Predpoveď počasia Higuera de las Raíces, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h južný |
1006 hPa | 79 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1005 hPa | 79 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 33 °C 38 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1004 hPa | 56 % | 23 °C | 91 % | 0% | 0% | 0% | 91% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h východný |
1002 hPa | 71 % | 24 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h južný |
1005 hPa | 68 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h južný |
1002 hPa | 77 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 34 °C 39 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1003 hPa | 57 % | 23 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h severoseverovýchodný |
1005 hPa | 79 % | 24 °C | 100 % | 0% | 3% | 0% | 100% | |
Higuera de las Raíces, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,0290; -96,2894
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 30 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Jamapa, Jamapa, Veracruz-Llave
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Higuera de las Raíces, Mexiko. Predpoveď počasia Higuera de las Raíces.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Higuera de las Raíces dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Higuera de las Raíces
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:56 | 18:47 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:22 | 12:50 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:33 | 19:11 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:07 | 19:37 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 20:04 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:08 | 01.05.2026 05:39 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |