Počasie Higuera de las Raíces zajtra
| 29 °C | 34 °C | 09:00 | |
| 34 °C | 39 °C | 12:00 | |
| 34 °C | 38 °C | 15:00 | |
| 28 °C | 34 °C | 21:00 |
východ slnka 05:59
západ slnka 18:46
PO HODINÁCH
západ slnka 18:46
Predpoveď počasia Higuera de las Raíces 27. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie polojasno. Najvyššia teplota 35 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 25 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Higuera de las Raíces, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 27 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 93 % | 25 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 90 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 77 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 73 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 78 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h južný |
1006 hPa | 82 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h južný |
1007 hPa | 85 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h južný |
1008 hPa | 83 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h južný |
1008 hPa | 75 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 69 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 64 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 33 °C 38 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 56 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východný |
1007 hPa | 53 % | 23 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h východný |
1007 hPa | 53 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 35 °C 40 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h východný |
1006 hPa | 54 % | 24 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h východný |
1005 hPa | 55 % | 23 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h východoseverovýchodný |
1005 hPa | 58 % | 23 °C | 43 % | 0% | 0% | 0% | 43% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h východoseverovýchodný |
1005 hPa | 63 % | 23 °C | 20 % | 0% | 0% | 0% | 20% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h východný |
1005 hPa | 70 % | 24 °C | 35 % | 0% | 0% | 0% | 35% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východný |
1006 hPa | 77 % | 24 °C | 42 % | 0% | 0% | 0% | 42% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h východný |
1007 hPa | 80 % | 24 °C | 63 % | 0% | 0% | 0% | 63% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 82 % | 24 °C | 78 % | 0% | 0% | 0% | 78% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1009 hPa | 84 % | 24 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 85 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 86 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 87 % | 24 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 87 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 88 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východný |
1008 hPa | 90 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 88 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 83 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 75 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 65 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 58 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 33 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 49 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 46 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h východný |
1010 hPa | 50 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h východný |
1009 hPa | 53 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h východný |
1008 hPa | 56 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
23:00
| jasno | 33 °C 37 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h východný |
1007 hPa | 56 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
00:00
| jasno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h východný |
1007 hPa | 61 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
01:00
| jasno | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 8.1 m/s29 km/h východný |
1007 hPa | 70 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h východný |
1008 hPa | 80 % | 25 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
03:00
| jasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h východný |
1008 hPa | 84 % | 25 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h východný |
1009 hPa | 89 % | 25 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 88 % | 25 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 88 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 86 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Higuera de las Raíces, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,0290; -96,2894
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 30 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Jamapa, Jamapa, Veracruz-Llave
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Higuera de las Raíces, Mexiko. Predpoveď počasia Higuera de las Raíces.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Higuera de las Raíces dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Higuera de las Raíces
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:59 | 18:46 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:22 | 12:47 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:36 | 19:09 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 19:35 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 20:02 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:44 | 27.04.2026 03:21 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |