Počasie Ixtacerpitán týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Ixtacerpitán na tento a budúci týždeň.
Pondelok 27. apríl
33 / 20°C
| 0.0 mm | 5 km/h |
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ixtacerpitán, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h južný |
1009 hPa | 80 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1009 hPa | 86 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1009 hPa | 49 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 33 °C 39 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 61 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 78 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 75 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 33 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 51 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 32 °C 37 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východný |
1008 hPa | 61 % | 23 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
Ixtacerpitán, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,4333; -93,0917
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 193 m
Administratívna časť:
- Estado de Chiapas, Tuxtla Gutiérrez
- Ixtacomitán, Ixtacomitán, Chiapas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ixtacerpitán, Mexiko. Predpoveď počasia Ixtacerpitán.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ixtacerpitán dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ixtacerpitán
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:48 | 18:31 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:09 | 12:43 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:25 | 18:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:59 | 19:20 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:32 | 19:47 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:31 | 27.04.2026 03:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |