Počasie Jalpa, Zacatecas dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Jalpa, Zacatecas na 10 dní.
Piatok 1. máj
36 / 20°C
| 0.0 mm | 5 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Jalpa, Zacatecas, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 31 % | 5 °C | 84 % | 0% | 0% | 2% | 84% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h severný |
1010 hPa | 40 % | 6 °C | 13 % | 0% | 0% | 0% | 13% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 34 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 16 % | 5 °C | 3 % | 0% | 0% | 1% | 2% | |
Jalpa, Zacatecas, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,6345; -102,9792
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 14 199
Nadmorská výška: 1395 m
Administratívna časť:
- Estado de Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
- Jalpa, Jalpa, Zacatecas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Jalpa, Zacatecas, Mexiko. Predpoveď počasia Jalpa, Zacatecas.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Jalpa, Zacatecas dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Jalpa, Zacatecas
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:20 | 19:17 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:48 | 12:57 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:56 | 19:41 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:29 | 20:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:01 | 20:36 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:39 | 01.05.2026 06:02 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |