Počasie Jalpa, Zacatecas pozajtra
Predpoveď počasia Jalpa, Zacatecas 28. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie oblačno, večer zamračené. Najvyššia teplota 37 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 19 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Jalpa, Zacatecas, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 22 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 15 % | -5 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 34 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 35 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 9 % | -2 °C | 82 % | 0% | 0% | 0% | 82% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 37 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1004 hPa | 9 % | 0 °C | 98 % | 0% | 0% | 73% | 93% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1012 hPa | 36 % | 8 °C | 8 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1014 hPa | 42 % | 6 °C | 64 % | 0% | 0% | 0% | 64% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 34 °C 32 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 12 % | 1 °C | 19 % | 0% | 0% | 0% | 19% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 36 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h južný |
1003 hPa | 10 % | 0 °C | 66 % | 0% | 0% | 12% | 60% | |
Jalpa, Zacatecas, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,6345; -102,9792
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 14 199
Nadmorská výška: 1395 m
Administratívna časť:
- Estado de Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
- Jalpa, Jalpa, Zacatecas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Jalpa, Zacatecas, Mexiko. Predpoveď počasia Jalpa, Zacatecas.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Jalpa, Zacatecas dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Jalpa, Zacatecas
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:22 | 19:16 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:49 | 12:54 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:58 | 19:40 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:31 | 20:07 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:04 | 20:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:03 | 28.04.2026 04:21 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |