Počasie Jaltiche de Arriba dnes
Predpoveď počasia Jaltiche de Arriba 26. apríl 2026
Cez deň jasno, poludnie spočiatku jasno, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 32 °C. V noci oblačno. Najnižšia teplota 17 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Jaltiche de Arriba, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 21 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 17 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 38 % | 2 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západný |
1010 hPa | 8 % | -5 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 32 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1004 hPa | 8 % | -6 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 23 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 14 % | -6 °C | 51 % | 0% | 0% | 0% | 51% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h východný |
1013 hPa | 34 % | 1 °C | 64 % | 0% | 0% | 0% | 64% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 32 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západný |
1011 hPa | 11 % | -1 °C | 38 % | 0% | 0% | 0% | 38% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 33 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 6 % | -8 °C | 87 % | 0% | 0% | 0% | 87% | |
Jaltiche de Arriba, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,7753; -102,7885
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 1 114
Nadmorská výška: 1599 m
Administratívna časť:
- Estado de Aguascalientes, Aguascalientes, Aguascalientes
- Calvillo, Calvillo, Aguascalientes
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Jaltiche de Arriba, Mexiko. Predpoveď počasia Jaltiche de Arriba.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Jaltiche de Arriba dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Jaltiche de Arriba
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Jaltiche de Arriba
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:22 | 19:15 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:48 | 12:52 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:59 | 19:38 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:32 | 20:05 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:04 | 20:33 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:13 | 26.04.2026 03:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |