Počasie Jaltiche de Arriba vikend
Predpoveď počasia pre mesto Jaltiche de Arriba na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
34 / 17°C
| 0.0 mm | 10 km/h |
| 22 °C | 20 °C | 00:00 | |
| 18 °C | 15 °C | 06:00 | |
| 33 °C | 30 °C | 12:00 | |
| 34 °C | 30 °C | 18:00 |
východ slnka 06:19
západ slnka 19:17
PO HODINÁCH
západ slnka 19:17
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Jaltiche de Arriba, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 22 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 16 % | -4 °C | 65 % | 0% | 0% | 0% | 65% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 18 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východný |
1012 hPa | 25 % | -2 °C | 36 % | 0% | 0% | 0% | 36% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 33 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 11 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 34 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhozápadný |
1003 hPa | 7 % | -5 °C | 23 % | 0% | 0% | 7% | 16% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1012 hPa | 27 % | 3 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
Jaltiche de Arriba, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,7753; -102,7885
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 1 114
Nadmorská výška: 1599 m
Administratívna časť:
- Estado de Aguascalientes, Aguascalientes, Aguascalientes
- Calvillo, Calvillo, Aguascalientes
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Jaltiche de Arriba, Mexiko. Predpoveď počasia Jaltiche de Arriba.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Jaltiche de Arriba dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Jaltiche de Arriba
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:19 | 19:17 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:48 | 12:57 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:55 | 19:41 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:28 | 20:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:00 | 20:36 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:39 | 01.05.2026 06:01 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |