Počasie Jesús Hiraldo Gallegos pozajtra
Predpoveď počasia Jesús Hiraldo Gallegos 19. máj 2026
Cez deň jasno, poludnie dažďové prehánky, večer dážď. Najvyššia teplota 28 °C. Úhrn zrážok 6,2 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 17 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Jesús Hiraldo Gallegos, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1017 hPa | 81 % | 14 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 78 % | 13 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1015 hPa | 75 % | 12 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h južný |
1015 hPa | 71 % | 12 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h južný |
1015 hPa | 70 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 70 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 70 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1016 hPa | 62 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 54 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 52 % | 12 °C | 10 % | 0% | 1% | 8% | 0% | |
| 10:00
18:00
| polojasno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 46 % | 12 °C | 18 % | 0% | 5% | 16% | 0% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 39 % | 11 °C | 16 % | 0% | 0% | 14% | 1% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 28 °C 28 °C |
3,8 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 34 % | 10 °C | 14 % | 0% | 0% | 10% | 4% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 20 °C 22 °C |
2,2 mm | 4.1 m/s15 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 83 % | 16 °C | 92 % | 0% | 5% | 46% | 86% | |
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 88 % | 15 °C | 57 % | 0% | 0% | 3% | 57% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 82 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 27 °C |
0,9 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 30 % | 9 °C | 9 % | 0% | 0% | 2% | 7% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,1 mm | 4.2 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 72 % | 15 °C | 74 % | 0% | 0% | 6% | 73% | |
Jesús Hiraldo Gallegos, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,5514; -100,5917
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 36
Nadmorská výška: 1785 m
Administratívna časť:
- Estado de Guanajuato, Guanajuato, Guanajuato
- Apaseo el Grande, Apaseo el Grande
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Jesús Hiraldo Gallegos, Mexiko. Predpoveď počasia Jesús Hiraldo Gallegos.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Jesús Hiraldo Gallegos dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Jesús Hiraldo Gallegos
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:03 | 19:14 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:38 | 13:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:39 | 19:38 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 20:06 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 20:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 08:45 | 19.05.2026 22:47 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |