Počasie Jesús Hiraldo Gallegos týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Jesús Hiraldo Gallegos na tento a budúci týždeň.
Streda 20. máj
28 / 16°C
| 1.0 mm | 5 km/h |
| 18 °C | 19 °C | 00:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 06:00 | |
| 28 °C | 28 °C | 12:00 | |
| 20 °C | 21 °C | 18:00 |
východ slnka 06:03
západ slnka 19:14
PO HODINÁCH
západ slnka 19:14
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Jesús Hiraldo Gallegos, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 88 % | 15 °C | 57 % | 0% | 0% | 3% | 57% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 82 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 27 °C |
0,9 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 30 % | 9 °C | 9 % | 0% | 0% | 2% | 7% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,1 mm | 4.2 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 72 % | 15 °C | 74 % | 0% | 0% | 6% | 73% | |
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 81 % | 13 °C | 3 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 79 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 28 °C 28 °C |
3,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 34 % | 10 °C | 13 % | 0% | 0% | 4% | 9% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 22 °C 23 °C |
0,2 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 58 % | 13 °C | 30 % | 0% | 1% | 14% | 20% | |
Jesús Hiraldo Gallegos, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,5514; -100,5917
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 36
Nadmorská výška: 1785 m
Administratívna časť:
- Estado de Guanajuato, Guanajuato, Guanajuato
- Apaseo el Grande, Apaseo el Grande
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Jesús Hiraldo Gallegos, Mexiko. Predpoveď počasia Jesús Hiraldo Gallegos.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Jesús Hiraldo Gallegos dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Jesús Hiraldo Gallegos
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:03 | 19:14 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:38 | 13:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:38 | 19:39 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 20:06 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 20:36 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 09:53 | 20.05.2026 23:40 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |