Počasie Jesús María, Jalisco pozajtra
Predpoveď počasia Jesús María, Jalisco 28. apríl 2026
Cez deň jasno, poludnie spočiatku jasno, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 31 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 18 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Jesús María, Jalisco, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h západný |
1014 hPa | 33 % | 5 °C | 6 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h západný |
1014 hPa | 36 % | 6 °C | 21 % | 0% | 0% | 21% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západný |
1014 hPa | 41 % | 6 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západný |
1014 hPa | 45 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 48 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 51 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 52 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1016 hPa | 52 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 39 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h južný |
1016 hPa | 31 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 24 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 20 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 31 °C 29 °C |
0,2 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 17 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 28 % | 7 °C | 70 % | 0% | 0% | 57% | 35% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západný |
1014 hPa | 43 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severozápadný |
1014 hPa | 57 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1011 hPa | 17 % | 3 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 33 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severný |
1005 hPa | 11 % | 0 °C | 93 % | 0% | 0% | 42% | 91% | |
Jesús María, Jalisco, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,6060; -102,2225
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 8 249
Nadmorská výška: 2096 m
Administratívna časť:
- Estado de Jalisco, Guadalajara
- Jesús María, Jesús María, Jalisco
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Jesús María, Jalisco, Mexiko. Predpoveď počasia Jesús María, Jalisco.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Jesús María, Jalisco dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Jesús María, Jalisco
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:20 | 19:12 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:46 | 12:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:57 | 19:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:30 | 20:02 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:03 | 20:30 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:00 | 28.04.2026 04:19 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |