Počasie Jicamaltepec dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Jicamaltepec na 10 dní.
Štvrtok 30. apríl
33 / 22°C
| 0.0 mm | 14 km/h |
| 24 °C | 30 °C | 00:00 | |
| 22 °C | 25 °C | 06:00 | |
| 33 °C | 36 °C | 12:00 | |
| 29 °C | 32 °C | 18:00 |
východ slnka 06:09
západ slnka 18:54
PO HODINÁCH
západ slnka 18:54
|
|
Predpoveď počasia Jicamaltepec, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severný |
1009 hPa | 94 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 94 % | 20 °C | 27 % | 0% | 27% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 33 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 50 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 64 % | 21 °C | 21 % | 0% | 0% | 1% | 20% | |
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1010 hPa | 91 % | 22 °C | 3 % | 0% | 1% | 1% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 86 % | 19 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 34 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 40 % | 18 °C | 48 % | 0% | 0% | 0% | 48% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 68 % | 22 °C | 25 % | 0% | 10% | 0% | 16% | |
Jicamaltepec, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 16,7753; -98,7056
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 359
Nadmorská výška: 720 m
Administratívna časť:
- Estado de Guerrero, Chilpancingo
- San Luis Acatlán, San Luis Acatlán, Guerrero
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Jicamaltepec, Mexiko. Predpoveď počasia Jicamaltepec.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Jicamaltepec dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Jicamaltepec
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 18:54 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:31 | 12:44 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:46 | 19:17 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:21 | 19:43 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:54 | 20:10 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.04.2026 17:25 | 30.04.2026 05:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |