Počasie Jicamaltepec dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Jicamaltepec na 10 dní.
Piatok 1. máj
34 / 22°C
| 0.0 mm | 16 km/h |
| 24 °C | 29 °C | 00:00 | |
| 22 °C | 26 °C | 06:00 | |
| 34 °C | 36 °C | 12:00 | |
| 29 °C | 33 °C | 18:00 |
východ slnka 06:09
západ slnka 18:54
PO HODINÁCH
západ slnka 18:54
|
|
Predpoveď počasia Jicamaltepec, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1010 hPa | 91 % | 22 °C | 3 % | 0% | 1% | 1% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 86 % | 19 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 34 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 40 % | 18 °C | 48 % | 0% | 0% | 0% | 48% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 68 % | 22 °C | 25 % | 0% | 10% | 0% | 16% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 84 % | 22 °C | 10 % | 0% | 9% | 5% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 95 % | 22 °C | 4 % | 0% | 3% | 1% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 45 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 68 % | 23 °C | 6 % | 0% | 5% | 1% | 0% | |
Jicamaltepec, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 16,7753; -98,7056
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 359
Nadmorská výška: 720 m
Administratívna časť:
- Estado de Guerrero, Chilpancingo
- San Luis Acatlán, San Luis Acatlán, Guerrero
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Jicamaltepec, Mexiko. Predpoveď počasia Jicamaltepec.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Jicamaltepec dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Jicamaltepec
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 18:54 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:31 | 12:45 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:46 | 19:17 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:20 | 19:43 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:53 | 20:10 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:15 | 01.05.2026 05:52 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |