Počasie Juan Enríquez dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Juan Enríquez na 10 dní.
Piatok 1. máj
37 / 23°C
| 0.0 mm | 9 km/h |
| 27 °C | 31 °C | 00:00 | |
| 23 °C | 26 °C | 06:00 | |
| 37 °C | 40 °C | 12:00 | |
| 35 °C | 38 °C | 18:00 |
východ slnka 05:56
západ slnka 18:44
PO HODINÁCH
západ slnka 18:44
|
|
Predpoveď počasia Juan Enríquez, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 65 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 86 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 37 °C 40 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 34 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 35 °C 37 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h východojuhovýchodný |
1000 hPa | 40 % | 19 °C | 30 % | 0% | 0% | 0% | 30% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhovýchodný |
1003 hPa | 63 % | 20 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhovýchodný |
1002 hPa | 72 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 39 °C 42 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1002 hPa | 33 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h severný |
1005 hPa | 56 % | 22 °C | 96 % | 0% | 0% | 3% | 96% | |
Juan Enríquez, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,8789; -95,7430
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 366
Nadmorská výška: 36 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Playa Vicente, Playa Vicente, Veracruz-Llave
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Juan Enríquez, Mexiko. Predpoveď počasia Juan Enríquez.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Juan Enríquez dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Juan Enríquez
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:56 | 18:44 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:20 | 12:48 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:32 | 19:07 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:06 | 19:33 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 20:00 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:04 | 01.05.2026 05:38 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |