Počasie Juan Enríquez zajtra
| 29 °C | 34 °C | 09:00 | |
| 35 °C | 40 °C | 12:00 | |
| 38 °C | 41 °C | 15:00 | |
| 30 °C | 32 °C | 21:00 |
východ slnka 05:58
západ slnka 18:42
PO HODINÁCH
západ slnka 18:42
Predpoveď počasia Juan Enríquez 27. apríl 2026
Cez deň jasno. Najvyššia teplota 38 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 23 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Juan Enríquez, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 76 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 81 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 84 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 86 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 88 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 90 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 92 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 87 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 76 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 68 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 63 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 33 °C 38 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severný |
1008 hPa | 58 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 35 °C 41 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 53 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 36 °C 41 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 46 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 37 °C 41 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1005 hPa | 40 % | 21 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 15:00
23:00
| jasno | 38 °C 41 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1004 hPa | 34 % | 19 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 16:00
00:00
| jasno | 38 °C 40 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1004 hPa | 31 % | 18 °C | 3 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 17:00
01:00
| jasno | 38 °C 41 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1004 hPa | 34 % | 19 °C | 10 % | 0% | 0% | 2% | 8% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 35 °C 38 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1004 hPa | 44 % | 21 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 19:00
03:00
| jasno | 33 °C 34 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 38 % | 17 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 31 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 42 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 50 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 57 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 61 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 65 % | 18 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východný |
1010 hPa | 75 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 36 °C 39 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severný |
1010 hPa | 38 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 34 °C 36 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1006 hPa | 38 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Juan Enríquez, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,8789; -95,7430
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 366
Nadmorská výška: 36 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Playa Vicente, Playa Vicente, Veracruz-Llave
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Juan Enríquez, Mexiko. Predpoveď počasia Juan Enríquez.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Juan Enríquez dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Juan Enríquez
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:58 | 18:42 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:20 | 12:44 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 19:05 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:09 | 19:31 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 19:58 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:42 | 27.04.2026 03:18 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |