Počasie La Amistad pozajtra
Predpoveď počasia La Amistad 28. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie zamračené, večer oblačno. Najvyššia teplota 36 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 24 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia La Amistad, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 78 % | 21 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h južný |
1009 hPa | 81 % | 22 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h južný |
1009 hPa | 84 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 85 % | 21 °C | 6 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h južný |
1008 hPa | 85 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 86 % | 21 °C | 4 % | 0% | 0% | 3% | 1% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 85 % | 21 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 82 % | 21 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 08:00
16:00
| polojasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h južný |
1010 hPa | 72 % | 21 °C | 27 % | 0% | 0% | 0% | 27% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 65 % | 20 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 10:00
18:00
| oblačno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 61 % | 20 °C | 46 % | 0% | 0% | 0% | 46% | |
| 11:00
19:00
| oblačno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 56 % | 21 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 52 % | 21 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 36 °C 38 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h južný |
1005 hPa | 36 % | 18 °C | 54 % | 0% | 0% | 1% | 54% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1009 hPa | 69 % | 20 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 78 % | 19 °C | 60 % | 0% | 0% | 0% | 60% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 51 % | 20 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 35 °C 38 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h východný |
1005 hPa | 38 % | 18 °C | 98 % | 0% | 1% | 4% | 98% | |
La Amistad, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 25,8651; -99,6605
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 232 m
Administratívna časť:
- Estado de Nuevo León, Monterrey
- Los Ramones, Los Ramones, Nuevo León
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Amistad, Mexiko. Predpoveď počasia La Amistad.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Amistad dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Amistad
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:03 | 19:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:36 | 13:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:39 | 19:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 20:01 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 20:30 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:49 | 28.04.2026 04:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |