Počasie La Amistad týždeň
Predpoveď počasia pre mesto La Amistad na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
35 / 23°C
| 0.0 mm | 10 km/h |
| 27 °C | 30 °C | 00:00 | |
| 23 °C | 27 °C | 06:00 | |
| 32 °C | 35 °C | 12:00 | |
| 35 °C | 38 °C | 18:00 |
východ slnka 06:02
západ slnka 19:09
PO HODINÁCH
západ slnka 19:09
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia La Amistad, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1009 hPa | 69 % | 20 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 78 % | 19 °C | 60 % | 0% | 0% | 0% | 60% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 51 % | 20 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 35 °C 38 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h východný |
1005 hPa | 38 % | 18 °C | 98 % | 0% | 1% | 4% | 98% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východný |
1008 hPa | 66 % | 19 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 9% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 22 °C 25 °C |
0,1 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 89 % | 19 °C | 98 % | 0% | 6% | 0% | 98% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 52 % | 19 °C | 99 % | 0% | 10% | 0% | 98% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1003 hPa | 40 % | 18 °C | 100 % | 0% | 0% | 2% | 100% | |
La Amistad, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 25,8651; -99,6605
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 232 m
Administratívna časť:
- Estado de Nuevo León, Monterrey
- Los Ramones, Los Ramones, Nuevo León
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Amistad, Mexiko. Predpoveď počasia La Amistad.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Amistad dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Amistad
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:02 | 19:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 13:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:38 | 19:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 20:01 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 20:31 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:43 | 29.04.2026 04:37 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |